Форуми към сайта на "Сектрон" ООД
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
October 15, 2018, 10:18:10 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Здравейте и добре дошли във форумите към сайта на "Сектрон" ООД
12105 Публикации в 822 Теми от 900 Членове
Последен член: gvarbanov
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай Изход
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Видеонаблюдение  |  Софтуер  |  Тема: Stream server 0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпечатай
Автор Тема: Stream server  (Прочетена 3298 пъти)
Jivkod
Новак
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« -: October 09, 2011, 06:08:58 pm »

Здравейте, колеги. Имам питане относно настройката на стрийм сървър за DVR HIKVISION.
Ситуациятя е следната - има три DVR в една мрежа зад рутер. Настроени са за дистанционен
достъп през три различни порта. Въпросът е - стрийм сървъра къде да се инсталира - на компютър
от същата тази мрежа или на отдалечен компютър, от който ще се наблюдават камерите.
Какви точно настройки се правят - IP, port, настройки на рутера, транслиране на порт и др.
необходимо. Правих всичко, за което се сетих но не го подкарах.
Благодаря предварително.
Активен
vankata
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 183

« Отговор #1 -: October 10, 2011, 11:21:41 am »

И аз имам подобно питане, но само за един DVR. Според мен е по правилно сървърът да се инсталира на копютър, който е в мрежата на DVR - ите и навън да се портне ( изкара ) всички портове на копютърът, и DVR - ите, но само на определените им портове. Най - лесният вариянт, без много главоболие, е да се позват DVR - ите от 9хххх серията, които позволяват повече стрийма да се гледат едновременно.
Активен

" Човек не може да получи, ако не даде нещо в замяна. За да получиш нещо, трябва да загубиш друго със същата стойност. "
Страници: [1] Нагоре Изпечатай 
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Видеонаблюдение  |  Софтуер  |  Тема: Stream server « назад напред »
Отиди на: