Форуми към сайта на "Сектрон" ООД
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
September 22, 2018, 06:57:27 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Здравейте и добре дошли във форумите към сайта на "Сектрон" ООД
12094 Публикации в 819 Теми от 900 Членове
Последен член: gvarbanov
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай Изход
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Пожароизвестяване  |  Софтуер  |  Тема: Loop Explorer и Windows 7 0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпечатай
Автор Тема: Loop Explorer и Windows 7  (Прочетена 9849 пъти)
neykov
Новак
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« -: February 19, 2016, 02:18:04 pm »

Здравейте,
    Пробвалили сте да инсталирате Loop Explorer 6 на Windows 7? При мен се инсталира нормално и при опит да създам нов проект ми вади грешка “ Dongle software is Not installed. Please reinstall Loop Explorer from the setup program.“
Активен
Ivaylo Aleksandrov
Служител Сектрон
Новак
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Консултант "Техническа Поддръжка" Сектрон ООД

« Отговор #1 -: February 19, 2016, 05:38:46 pm »

Здравейте,
Може ли да ми дадете повече информация за версията на Loop Explorer и от къде имате софтуера?
При мен има инсталиран Loop Explorer 6.036 версия на  Windows 7 64-bita от близо 2 години, работи перфектно.
Активен

Технически Консултант - Сектрон ООД
Божидар Христев
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 162

инж. електрончик към "Юрий Гагарин" АД

« Отговор #2 -: February 19, 2016, 09:36:11 pm »

Аз съм с Win7 32bit и Loop Explorer 6.004
В директорията на програмата C:\Program Files\Loop Explorer Version 6
съм настройл properties на двата файла MLoop6004.exe и dk3win.exe
като съм сложил отметки в страницата compatibility на
 - run this program in compatibility mode for: Windows XP (service pack 3)
 - run this program as an administrator

Доколкото си спомням dk3win.exe го направих по този начин след инсталацията и го стартирах защото по време на инсталацията ми даде грешка "непозната опрерационна система".
Активен

"Електронната апаратура работи благодарение на белият пушек, който е в нея. Когато белият пушек напусне електронната апаратура, тя спира да работи!"

Постулат на Хорнер за петте удара: "Опитът е право пропорционален на потрошеното оборудване."
neykov
Новак
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #3 -: February 22, 2016, 09:04:54 am »

Версията и при мен е 6.004. Пробвах и с по- стари версии, но тръгна единствено 3.0, но тя е твърде стара за новите централи. Софтуерът ни е изпратен от Kentec. Windows-a e 64 битов, нова инсталация.
Активен
Ivaylo Aleksandrov
Служител Сектрон
Новак
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Консултант "Техническа Поддръжка" Сектрон ООД

« Отговор #4 -: February 22, 2016, 11:11:19 am »

Здравейте,
Последната версия е 6.036 и може да се свали от следния линк: http://fire.sectron.com/software/Kentec_software.html.
Ако има проблем със инсталацията звънете в офиса на телефон 02 91982, търсите Ивайло Александров, инсталирайте предварително само ТеамViewer за да отстраним проблема отдалечено. Другия вариант е да дойдете дирекно в офиса и да отстраним проблема намясто, ако сте от София. Както ви е удобно.
Активен

Технически Консултант - Сектрон ООД
Страници: [1] Нагоре Изпечатай 
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Пожароизвестяване  |  Софтуер  |  Тема: Loop Explorer и Windows 7 « назад напред »
Отиди на: