Форуми към сайта на "Сектрон" ООД
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
February 24, 2018, 07:35:57 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Здравейте и добре дошли във форумите към сайта на "Сектрон" ООД
12006 Публикации в 798 Теми от 884 Членове
Последен член: Val10
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай Изход
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Сигнално-охранителна техника  |  Модули и аксесоари  |  Тема: Проблем с VDMP3 след ъпдейт на PCS250 0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпечатай
Автор Тема: Проблем с VDMP3 след ъпдейт на PCS250  (Прочетена 1075 пъти)
Nick
Full Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« -: July 20, 2017, 10:41:55 am »

Здравейте!
Много интересен казус ми се случи и за сега нямам решение.
Бях сложил на приятел  EVO192 с TM50, PCS250 и VDMP3. Всичко си работеше прекрасно, но един ден ме извика да му сменя  SIM картата с нова. Тя беше и от тези които се чупят в зависимост от слота на телефона.
Смених му я при положение, че беше на същия оператор, не се държеше коректно.Модулът губеше връзка и обхватът не беше наред. Помислих, че има нужда от ъпдейт на  PCS защото SIM картата беше по-нова. (може би и по-бърза, с повече памет...) Ъпдейтнах  PCS и EVO до последна версия. Всичко стана добре, но изчезна  VDMP3. Като го сложа на панела се вижда, като го сложа на  PCS  не се вижда.
Няма по-нов фърмуер за  VDMP3.
Някой имал ли е подобен проблем и как го е решил?
Активен
Nick
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: September 03, 2017, 10:06:03 pm »

И ко?
Някой нещо?
Фул мембърите да кажат? За звънчетата отговорите са лесни...
Активен
Ivaylo Aleksandrov
Служител Сектрон
Новак
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Консултант "Техническа Поддръжка" Сектрон ООД

« Отговор #2 -: September 05, 2017, 10:08:10 am »

Здравейте,
Имах същия проблем преди седмица и се оказа, че пиновете на новата карта се различават с малко спрямо старата СИМ карта. Пробвайте да поставите новата карта,
 така че да контактува правилно с модула. Съвета ми е да използвате следните версии на модулите PCS 250 v2.13 и Ево192 4.63.
Оставам на разположение за бъдещи въпроси.
Активен

Технически Консултант - Сектрон ООД
Nick
Full Member
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: November 25, 2017, 07:35:42 pm »

Здравейте,
Имах същия проблем преди седмица и се оказа, че пиновете на новата карта се различават с малко спрямо старата СИМ карта. Пробвайте да поставите новата карта,
 така че да контактува правилно с модула. Съвета ми е да използвате следните версии на модулите PCS 250 v2.13 и Ево192 4.63.
Оставам на разположение за бъдещи въпроси.
Благодаря за това, че откликнахте!
Последната версия към момента на злополучния ъпдейт на  PCS беше PCS250_V3.00.004. След това излезе PCS250_V4.00.019. Сега в момента е тя, а на EVO192  е V6.80.006. Така се получиха нещата...
Нямам друго обяснение освен някакъв проблем с версията на  PCS-а.
Благодаря!
Активен
Страници: [1] Нагоре Изпечатай 
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Сигнално-охранителна техника  |  Модули и аксесоари  |  Тема: Проблем с VDMP3 след ъпдейт на PCS250 « назад напред »
Отиди на: