Форуми към сайта на "Сектрон" ООД
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
April 20, 2018, 12:30:42 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Здравейте и добре дошли във форумите към сайта на "Сектрон" ООД
12047 Публикации в 807 Теми от 890 Членове
Последен член: ddobrev
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай Изход
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Видеонаблюдение  |  Цифрови рекордери  |  Тема: Проблеми с нова DVR система 0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпечатай
Автор Тема: Проблеми с нова DVR система  (Прочетена 1047 пъти)
Djuborin
Новак
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: July 28, 2017, 08:15:59 pm »

Привет на всички!

Наскоро си закупих ситема за видеонаблюдение - DVR - 7104HQHI-F1/N и камери DS-2CE56D1T-IT3 и се опитвам да настроя системата но имам куп проблеми:
1 . За връзка между DVR и телевизора ми използвам HDMI кабел. Пропуснах да кажа че системата ми за наблюдение е подсигурена с UPS.
     Проблема е следния: Ако изключа външното захранване на UPS-а - на телевизора ми излиза картина от DVR. При включване на външното   
     захранване на UPS - картината ми изчезва и TV ми изписва няма сигнал. Ако включа DVR директо към 220 В - няма картина.
      На какво може да се дължи този ефект и как да го преодолея.
2. Едната ми камера от днес вместо зелен цвят ми дава лилав - листата на лозите са лилави.
     ЗА рекламация ли е?
3. Може ли да споделите цялата процедура за регистрация в Hikconnect-a.  Въвеждам серийния номер - Hik-a не го открива. А в същото време мога
     да наблюдавам DVR през мобилния телефон. Нямам статично IP и съм въвел динамичното IP и се получава за теста ми. Затова искам да ползвам
     Hik connecta. Нещо греша някъде но не се досещам къде.

Благодаря на всички отзовали се!
Активен
Страници: [1] Нагоре Изпечатай 
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Видеонаблюдение  |  Цифрови рекордери  |  Тема: Проблеми с нова DVR система « назад напред »
Отиди на: