Форуми към сайта на "Сектрон" ООД
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
June 21, 2018, 12:02:48 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Здравейте и добре дошли във форумите към сайта на "Сектрон" ООД
12069 Публикации в 813 Теми от 894 Членове
Последен член: ve4er
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай Изход
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Домофонни Системи  |  Hikvision  |  Тема: Възможност за свързване на осветление на стълбището на блока към DS-KH6310? 0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпечатай
Автор Тема: Възможност за свързване на осветление на стълбището на блока към DS-KH6310?  (Прочетена 466 пъти)
krasimal
Новак
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: February 21, 2018, 09:53:20 am »

Здравейте.

Имам 2 станции DS-KV8102-IM свързани към indoor панел DS-KH6310.

Имам следните въпроси:

1)   Възможно ли е да се свърже осветлението на стълбището към DS-KH6310 (indoor panel), така, че когато съм в режим live view за камерите към DS-KV8102-IM (door station), да се включва и то автоматично?
   И като цяло, възможно ли е да се свърже осветлението към DS-KH6310 и да се включва с някой от бутоните, дори да няма възможност да се включва осветлението автоматично?

2) Възможно ли е да отварям вратата на блока (която е вече свързана) при натискането на бутона с ключето на DS-KH6310?
   Сега имам възможност да отварям врата, само когато някой позвъни от станцията пред блока или когато ръчно активирам камерата (през live view).

Благодаря Ви предварително!
Активен
Val10
Новак
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: February 22, 2018, 11:45:35 am »

Здравейте,
по въпрос 1) серията контролери които сте инсталирали нямат тази функционалност която търсите, бих ви насичил към серия 8000
по въпрос 2) няма подобна опция в никой домофонен контролер , да отваря врата без да му бъде позвънено.
Активен
krasimal
Новак
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: February 22, 2018, 01:34:09 pm »

Благодаря Ви много!

Бих искал да Ви попитам и още няколко неща:

3) Дали може да се промени името на устойствата (door stations) в indoor panel-а DS-KH6310?
    И ако може как става това? С натискане върху устройствата от списъка с конфигурацията не става. Екрана на DS-KH6310 само премигва.
    В момента те са със служебни имена: main... и sub...

4) Тъй като незнам какъв SIP сървър да задам, в настойките съм посочил IP адреса на main door station (DS-KV8102-IM) като SIP сървър.
    Правилно ли е това? За какво служи този SIP сървър в моя случай?

5) Когато активирам live view опцията на DS-KH6310, за да видя картина от двете станции DS-KV8102-IM, се вижда едно дразнещо последователно прерисуване на 2 области от картината, което създава впечатление за премигване на образа. Нормално ли е това и какви (display) опции биха подобрили образa?

6) Имам NVR и свързани 3 камери към него. Добавих NVR-а като устройство в  DS-KH6310.
    През live view на DS-KH6310 се вижда картина от трите камери.
    Имам проблем обаче да виждам картина отдалечено през hikconnect приложението.
    Там камерите се откриват от приложението, но когато се опитам да видя картина отдалечено от приложението се получава грешка.
    Може ли направя така, че да виждам картина от камерите през hikconnect?
    Имате ли представа на какво може да се дължи това?

Фърмуера на устройствата и софтуера на приложението (hikconnect за Андроид, IVMS4200) са най-последните.
« Последна редакция: February 22, 2018, 02:11:04 pm от krasimal » Активен
Страници: [1] Нагоре Изпечатай 
Форуми към сайта на "Сектрон" ООД  |  Домофонни Системи  |  Hikvision  |  Тема: Възможност за свързване на осветление на стълбището на блока към DS-KH6310? « назад напред »
Отиди на: